Робота в Польші

Залиште заявку та ми підберемо вакансію за один день

Відправляючи форму, я погоджуюся на обробку персональних даних

Приоритеты

Допомагаємо у вирішенні формальностей з усіма документами під ключ

Приоритеты

Офіційна робота тільки від перевірених польських компаній

Приоритеты

Більш 12 000 успішно працевлаштованих клієнтів

Як влаштуватися працювати в Польщу
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Наш менеджер допоможе вам підібрати вакансію, після чого почнеться сам процес працевлаштування:
1Документи
В першу чергу, вам потрібно передати документи персонального менеджера і оплатити вартість їх перекладу і реєстрації. Вже через 3-4 тижні ви зможете отримати повний пакет на руки.
2Віза
Тепер вам залишилося сплатити візовий збір і подати готовий пакет документів до Пункту Прийому Візових Анкет за місцем прописки. Далі ви чекаєте, поки ваш паспорт з відкритою візою буде готовий і отримуєте його.
3Переїзд в Польщу
Повідомте менеджеру, що ви отримали закордонний паспорт і узгодьте дату приїзду до польського роботодавця. Можете дістатися самостійно або скористатися груповим переїздом зі Львова.
4Робота
В першу чергу ви проходите навчання. Не переживайте, поки ви вчитеся, зарплата вам вже нараховується. Перші зароблені гроші прийдуть на ваш рахунок 15 числа. Затримок тут не буває.
ГАРАНТУЄМО ОТРИМАННЯ ВІЗИ!

У разі відмови від консульства повертаємо вдвічі більше оплаченої суми за послуги компанії!

Нагороди
 • Компанія року 2018 Изображение
 • Національний сертифікат Изображение

Зіткнулися з недобросовісною АГЕНЦІЄЮ?

Ви залишилися в Польщі без роботи або ваш роботодавець Вас обманює?

Є ПИТАННЯ ?

Изображение
Гаряча лінія
0 800 334 567
Підпишіться на нові вакансії
Отримуйте свіжі оновлення
через зручний для вас канал
Працевлаштування за кордоном:
чому воно так бажане?

Працевлаштування за кордоном завжди приваблювало українців. І однією з найпопулярніших країн в цьому плані протягом багатьох років залишається Польща. Після скасування візового режиму між нашими країнами інтерес трудових мігрантів до неї ще більше посилився.

Для багатьох українців Варшава – це свого роду плацдарм для початку нового життя, можливість заробити більше, ніж на батьківщині, набути нового досвіду, навчитися чомусь новому у європейських колег. Але якщо одні відправляються за кордон на короткочасні сезонні заробітки, то інші шукають довгострокові проекти з можливістю офіційно працювати і легально проживати в Польщі на постійній основі. І в обох випадках для українців відкриваються хороші можливості.

Україна і Польща мають багато спільного. Українці, які потребують роботи, вибирають Варшаву та інші польські міста з кількох причин, в тому числі – через географічну близькість. Для багатьох велике значення має і мовна схожість, що істотно полегшує комунікацію.

Але що найголовніше, Польща – країна з добре розвиненою економікою і великим ринком праці, а це істотно підвищує шанси швидко знайти добре оплачувану посаду. До того ж, польське законодавство передбачає для іноземців можливість легалізуватися і здобувати повну соціальне забезпечення, в тому числі і медичну страховку.

Як шукати вакансії за кордоном

Для пошуку вакантних посад за кордоном можна використовувати різні методи. Наприклад, багато українців шукають роботу в Польщі, переглядаючи в інтернеті оголошення про термінові вакансії в Варшаві та інших великих містах.

Деяких жителів України влаштовує короткочасний сезонний заробіток без офіційного працевлаштування та вони відправляються на роботу в Польщу, де їх чекає прямий роботодавець, тільки на літо, часто знаходячи вільні місця за рекомендаціями знайомих.

Але обидва варіанти не виключають ризик стати жертвою шахраїв. Відомо багато випадків, коли українці, працюючи тривалий час за кордоном, залишалися без належної їм зарплати.

Останнім часом все більше людей для пошуку офіційної роботи в Польщі відвідує спеціалізовані сайти і агентства з працевлаштування. Співпраця з фірмами-посередниками дає українцям чимало переваг, а це:

 • широкий вибір актуальних вакансій;
 • можливість поспілкуватися з роботодавцем до поїздки за кордон;
 • офіційна робота за контрактом;
 • термінова підробіток за кордоном;
 • легальне проживання на час заробітків.

Однією з таких фірм є WORK LIFE Україна.

WORK LIFE УКРАЇНА: ми допоможемо вам знайти роботу

Worklife.com.ua – це інтернет-ресурс україно-польського агентства з пошуку вакансій і працевлаштування за кордоном. WORK LIFE Україна – міжнародна компанія, діяльність якої на офіційному рівні контролюють Київ і Варшава, тому наші клієнти можуть бути абсолютно спокійні на рахунок законності і безпеки співробітництва з нами.

Через агентство WORK LIFE Україна, яке пропонує працевлаштування в Європі, кожен житель Києва або іншого українського міста може знайти термінові робочі вакансії і влаштуватися на роботу в Польщі кухарем, різноробочим, зварювальником або на іншу посаду за контрактом з правом на проживання в країні. На нашому сайті ви завжди знайдете палаючі вакансії, а це значить, що ми готові в будь-який час забезпечити роботою в Польщі чоловіків і жінок різного віку.

Ми пропонуємо тільки перевірені вакансії, в тому числі і на сезонні підробітки. Щоб отримати доступ до нашої бази з оголошеннями, вам не доведеться нічого платити. Акцентуємо вашу увагу і на те, що ми не співпрацюємо з посередниками. А це є додатковою гарантією безпеки для наших клієнтів.

На worklife.com.ua ви знайдете не просто список реальних вакансій за кордоном, але і кваліфіковану допомогу фахівців, які допоможуть оформити документи для виїзду за кордон, а також дадуть відповідь на всі питання з приводу нюансів працевлаштування. Всі «паперові» питання ми можемо вирішити або поштою, або за допомогою «живого» спілкування в нашому офісі.

Скористайтеся нашим досвідом і знаннями, щоб знайти роботу своєї мрії!

Головні теми
Цікаво знати
16 червня 2020 р.
Нечесний работодавець? Ми підготували список з усіма адресами та телефонами на які можна відправити скаргу при проблемах з роботодавцем, який не виплачує заробітну плату, або виплачує її не у повному обсязі.
Куди дзвонити українським робітникам і де отримати консультацію з питань нечесної роботи у Польщі?
 Адреса, телефон, e-mail міста Варшава:

Адреса, телефон, e-mail міста Кельце:

 • Алея Тисячоліття Польської держави 4
 • тел. 41 343 82 76
 • e-mail: [email protected]
Адреса, телефон, e-mail міста Жешув:

Адреса, телефон, e-mail міста Гданськ:

Адреса, телефон, e-mail міста Вроцлав:

Адреса, телефон, e-mail міста Краків:

Адреса, телефон, e-mail міста Щецин:

Адреса, телефон, e-mail міста Познань:

Адреса, телефон, e-mail міста Лодзь:

Адреса, телефон, e-mail міста Люблін:

Адреса, телефон, e-mail міста Катовіце:

Адреса, телефон, e-mail міста Зелена Гура:

Адреса, телефон, e-mail міста Ополе:

Адреса, телефон, e-mail міста Бялосток:

Адреса, телефон, e-mail міста Ольштин:

Адреса, телефон, e-mail міста Бидгощ:

 

15 червня 2020 р.

Які особи можуть в’їжджати до Польщі без відбування карантинного ізолювання? Саме ці питання ми розглянемо у нашій статті: (more…)

15 червня 2020 р.
 • Сигарети без ментолу

Закон про заборону продажу сигарет з ментолом вступив в дію ще 20 травня 2020 року, тому придбати їх у звичайних точках на легальній основі буде неможливо. Як показує статистика більша частина населення Польщі не знає про вихід даного закону. Але опираючись на ту саму статистику, більше 20% опитуваних не сприймають це закон і готові шукати ментолові сигарети на так званому «чорному ринку».

 • Зміни для працівників, які приїжджають з-за кордону

16 травня набув чину закон, який дозволяє роботодавцям корегувати та вносити правки умов працевлаштування для іноземних громадян без необхідності переробки дозвільних документів.

Тому, при переведенні працівника з однієї посади на іншу, зміни кількості робочих годин або розміру заробітної плати, іноземним робітниками не потрібно робити нові «освядчення».  З цього можна зробити висновок, що роботодавець зможе змінити заробітну плату, яка вказана у договорі в односторонньому порядку, без будь-яких негативних наслідків для себе.

 • Припинення карантинного режиму для іноземних працівників

17 травня Республіка Польща повідомила, що іноземні працівники можуть в’їжджати на її територію без відбування карантину. Також полегшились умови для тих, хто перетинає кордон транзитом. Але ці правила не стосуються українських громадян, а тільки іноземних працівників, які приїжджають з Європейського Союзу. Якщо казати про транзит, то без відбуття ізоляції можна буде проїхати через польський кордон тільки з 19:00 по 7:00.

 • Запрацювали внутрішні авіарейси у Польщі

Відома польська авіакомпанія під назвою LOT оголосила, що почне свою роботу з 1 червня 2020 року на деяких внутрішніх маршрутах. На початкових етапах авіасполучення буде працювати тільки для 8 міст. Серед яких є:

 1. Варшава-Гданськ
 2. Варшава-Краків
 3. Варшава-Познань
 4. Варшава-Жешув
 5. Варшава-Вроцлав
 6. Варшава-Щецин
 7. Варшава-Зелена Гура
 8. Краків-Гданськ

 

 • Початок роботи Pendolino

Швидкісні потяги Pendolino починають свою роботу з 22 травня. На даний момент потяг курсує тільки на 8 рейсах,  а квитки вже доступні до продажу.

Пасажири, які будуть користуватися послугами потягу отримають індивідуальні набори, до складу яких входять: захисна маска, одноразові рукавички та дві дезінфікуючі серветки. У потягах буде чітке дотримання дистанції.

 • Вакансии для женщин, а так же работа официальная в Польше от компании Worklife.
 • Как быстро найти Польша работа сварщиком и вакансии в Польше, лучшие предложения Краков работа в агенстве по трудоустройству Worklife.com.ua
 • Компания Worklife предлагает работа электриком в Польше, а так же найти Польша работа сможете в нашем каталоге вакансий в Польше.
 • На нашем сайте по трудоустройству найдете работа во Вроцлаве, а так же Вакансии в Польше водителем
 • В нашем агенстве не составит труда найти монтажник металлоконструкций, а так же работа сварщиком на самых выгодных условиях.