Ворк Лайф отзывы
ЕвгенийРазнорабочий
Норм компания, сделали все, что обещали, советую
30/11/2018
Юліяоператор на линии
Доброго дня! Хочу подякувати Діні за її терпіння до нас, свою роботу вона виконує на всі 100 %! Оформлення документів супер. Але є не одне АЛЕ! Фото хостелів які присилають є найкращими, а таких хостелів одиниці!!!!! Можливо вам адекко не відсилає фото інших умов.... Тобто попасти в хороші умови проживання це везіння!!!! Ворклайф не несе за це відповідальності і треба це озвучувати одразу! А ще є інформація що компенсується проживання у 90 % випадків якщо вам хостел не сподобався і ви хочете знімати квартиру, але переліку роботодавців які ці кошти надають немає!!!!!!! Коли їде пара вам ніхто не гарантує що ви будете жити хочаб ще з одною парою! Закінчу на позитивній ноті.... Вакансію яку ми хотіли ми отримали, поляки у нас хороші, розуміючі, стримані, доброзичливі, є виключення, але це не псує загального враження! Робота фізично не важка, на заводі комфортна температура. 8 ми годинний графік цілком влаштовує, але важкувато звикнути до нічних змін. Надіюсь мій відгук не буде видалених і принесе комусь користь! Work life спрацьовує добре на рахунок оформлення документів, решта..... Вам є над чим працювати!
23/11/2018
Юрийработник участка изоляции
Всем здравствуйте и привет из Гдыни! Пару-тройку строк о Work Life. Без преувеличения могу сказать, что это компания, где сбываются мечты! Поверьте, я не первый раз выезжаю на работу за рубеж и мне есть с чем сравнить. Так вот. Это действительно так. Например. - Я мечтал о хорошей работе в Польше, и я её получил. - Я мечтал о хороших условиях проживания, и я эти условия получил. Не просто хорошие, а очень хорошие. Был приятно удивлён. - Я мечтал, чтобы работа была не далеко с домом. Так и это сбылось. Буквально 10 минут ходьбы. Именно поэтому я так считаю, что это компания, где сбываются мечты. Ну, а работе коллектива, тут, наверное, места не хватит, чтобы всё подробно описать. Но если резюмировать вкратце, просто молодцы. Я очень благодарен работникам фирмы Анастасии, Вероники, Алле и всем тем, кто мне помогал и, кстати помогает по сей день. А это дорого стоит, особенно на чужбине! Уж поверьте мне. Жаль, что через полгода это всё закончится. С уважением, Юрий.
21/11/2018
ДарьяОператор линии
Работой этой компании я не удовлетворительна ,особенно менеджером Алины , документы делались больше месяца , не всегда отвечала на звонки !
20/11/2018
НаталіОператор лінії виробництва
Щиро вдячна менеджеру Антону за якісну консультацію та оформлення документів, які було оперативно зроблені та надіслані. Відібрана вакансія дуже сподобалася, житло гарне, недалеко до роботи.
20/11/2018
НаталіОператор лінії виробництва
Дякую за допомогу менеджеру Антону, документи були доставлені і зроблені вчасно вся інформація надана була в повному обсязі житлом та роботою дуже задоволені.
20/11/2018
ВладиславОператор виробництва
Працював в Хшануві на заводі Валео. Дуже дякую Пані Олі за своєчасні консультації стосовно роботи. Отримав документи Новою Поштою, без предоплат. З перетином кордону та документами проблем не було, їхали бусом зі Львова до місця праці. В Хшануві зустрів україномовний координатор. Все, що було в описі про мою вакансію ,відповідало дійсності. Як для людини, яка їхала перший раз на заробітки, кращої компанії годі й шукати. Все "на пальцях" пояснили. Їдь і працюй. Рекомендую.
19/11/2018
Олександрамолодший оператор виробництва
Дуже дякую компанії WorkLife. Весь пакет документів отримали без передплат Новою поштою. Будь-які питання з легкістю вирішувались в телефонному режимі одразу. Вся інформація, яку надають адміністратори, відповідає дійсності. Звертайтесь, не пошкодуєте!!) Справді хороший персонал, хороша компанія, гарне ставлення до своїх клієнтів. Дякую ще раз!!!
19/11/2018
ОльгаIkea
Добрый день! Хочу поблагодарить фирму Work Life,а именно куратора Евгению за хорошую работу, всегда на связи, вежливая,все доходчиво объясняет, документы были сделаны очень быстро,работай довольна. Большое спасибо!
18/11/2018
ПавелОператор линии
Ехало три человека, как семья. Поселили в одну комнату, только три человека. Условия прекрасные! Работа, тоже хорошая. Постоянная поддержка агентов и лидеров. Спасибо компании ))
17/11/2018
Открытый набор на вакансии
Упаковщица на склады косметики
горящая
Упаковка косметики - 2000 - 2350 zł netto/ мес. - женщины/Варшава/До 60 лет
от2000zl
Не нашли ответа на свой вопрос?