Відмова по польській візі, що робити?

Для українців відсоток відмов у польській візі завжди був мінімальним, якщо порівнювати з іншими країнами Євросоюзу. Останнім часом, незважаючи на спрощення перетину кордону, цей показник різко зріс. Чому це відбувається, як не повторювати чужі помилки?

З яких причин відмовляють у польській робочій візі частіше

 

Відмова при оформленні робочої візи - це штамп, проставлений польським консульством. Він містить кілька символів. Латинська буква позначає тип оформлюваної візи. Цифра визначає подальші дії:

 • 1 - позначає відмову;
 • 2 - запрошення на співбесіду;
 • 3 - необхідно надати додатково дані або інформацію;
 • 4 - безстрокова відмова, тобто назавжди.

Найчастіше причиною відмови у відкритті робочої візи є підроблене запрошення. Це легко перевіряється консульством, а з січня 2018 року це можна буде зробити ще простіше. Після видачі освядчення за запитом роботодавця, інформація автоматично йде в управління по соціальному страхуванню, агентство з охорони праці та страж граничним.

Всі відмови зводяться до наступних причин:

 1. Документи при перевірці виявляються помилковими або оформленими з помилками.
 2. Консульство вважає, що причини в'їзду недостатньо переконливі.
 3. Здобувач вже внесений до «чорного» списку.

Дії, якщо отримано відмову в робочій візі.

Шляхів вирішення проблеми три:

 1. Через деякий час подати пакет документів знову, з огляду на попередній досвід. Не має сенсу, якщо дані внесені до «чорного» списку.
 2. Врахувати помилки підготовки та оформлення, подати письмову апеляцію і почекати кілька тижнів. Не прийняти апеляцію не можуть. При прийнятті позитивного рішення віза буде відкрита. В іншому випадку, прийде лист з повідомленням про негативний результат.
 3. Потрапити на прийом до консула, щоб пояснити ситуацію особисто. Це має сенс тільки, якщо відмова - результат недбалості або помилки співробітників консульства.

Як запобігти відмови в робочій візі

Краще рішення проблеми - її недопущення. Подача пакету документів для відкриття візи - це серйозний крок, до якого треба відповідально підготуватися. Інформацію слід черпати з офіційних джерел, а список документів -  отримати в польському консульстві або завантажити на їхньому сайті. Форуми, знайомі, як джерело інформації, можуть бути тільки додатковим описом чужого досвіду, але спиратися на них не варто. Ситуації у всіх різні.

Всі документи ретельно перевіряють на предмет наявності та правильності оформлення. Добре, якщо є можливість, щоб перевірив досвідчений юрист, який спеціалізується на візовій підтримкі. Слід виключити завідомо неправдиві документи, відомості. Консульство перевіряє отриману інформацію. Обман розкриється, стане причиною не тільки відмови, але і внесення в «чорний» список.

На передбачувані питання повинні бути готові відповіді, чіткі, правдиві, бажано підтверджені документально.

При зверненні до посередників, необхідно ретельно вибирати агентство. Низька ціна - це скоріше не гідність, а привід насторожитися. Будь-яка якісно виконана робота не може коштувати копійки.

Гарантії від Ворклайф на отримання візи

Агентство Work Life вже кілька років допомагає українцям отримати офіційну роботу в Польщі. Воно надає безкоштовні вакансії від прямих роботодавців, допомагає оформити робочу візу, супроводжує після виходу на робоче місце.

Оформляти візу через Work Life - це безпечно і надійно. Якщо компанія береться допомогти, то замовник може розраховувати на:

 • базову консультацію, супровід персональним менеджером;
 • офіційне запрошення від роботодавця для робочої візи;
 • оформлення страхового поліса на суму 30 000 євро;
 • заповнена польською мовою анкета;
 • координацію дій при оформленні;
 • гарантоване відкриття візи через 4-5 тижнів.

Це можуть підтвердити близько 3-х тисяч клієнтів, які скористалися послугами агентства. Гарантією є повернення оплати в подвійному розмірі в разі відмови.

Робота компанії прозора. Всі зобов'язання, відповідальність за їх невиконання передбачені договором.

Щоб відкрити візу з першого разу без нервування і відмов, необхідно ретельно підготуватися або вдатися до допомоги компетентного надійного агентства. Work Life вже допомогло кільком тисячам українців. Професіоналізм, порядність і індивідуальний підхід роблять нашу візову підтримку максимально комфортною для клієнта, гарантують позитивний результат.

Інші новини
 • 09/07/2018
  Українці працюють вже ледве не в кожній десятій польській фірмі. Роботодавці щоразу більш зацікавлено дивляться у напрямі сходу, бо робочих рук на їхньому ринку починає бракувати. Працевлаштування іноземця повинно бути щоразу простіше, але формальності надалі залишаються найбільшою проблемою підприємців. На сьогодні українців працевлаштовує аж 39% великих підприємств, 21% середніх і 6% малих – так прогнозує  "Barometru Imigracji Zarobkowej", що спрогнозував на замовлення польського агентства працевлаштування Personnel Service. 14 % фірм в найближчий час планує шукати працівників в Україні. Причина? Не вистачає робочих рук на національному ринку Польщі. Свідчить про це навіть 91% підприємств, що працевлаштовують українців, опитаних Конфедерацією Левіатан. В Польщі в 2017 році зареєстровано понад 1,8 мл…
 • 23/03/2018
  Інтерес до українців у польських роботодавців    На ринку праці в Польщі з кожним днем ​​все більше і більше зростає інтерес роботодавців до українських робітників. Золоті руки наших співвітчизників дозволяють отримати хороший результат в будь-якій сфері роботи, тому і не дивний такий попит на українських заробітчан. Найбільше пропонуються вакансії для приїжджаючих працівників з нашої держави. Це стосується сільськогосподарської галузі, будівельного сектора, промислової сфери, а також користуються популярністю водії різних категорій. Польські фірми дуже зацікавлені в роботі українців. Це пов'язано з тим, що в сусідній країні недостатньо кадрів, адже місцеві жителі масово їдуть на заробітки в країни Європи. Більш того, робота в Польщі наших заробітчан позитивно впливає на економіку цієї держави. Покращен…
 • 26/03/2019
  На сайті ZUS з’явилась інформація про те, що іноземцям з Картою поляка, яких польська фірма відправляє у відрядження за кордон, стане легше оформити обов’язкову довідку “А1”. Власникам Карти поляка, які не є громадянами країн Євросоюзу, для отримання довідки “А1” достатньо буде надати три документи: копію візи D18 (яка видається на підставі Карти поляка) копію самої Карти поляка сертифікат податкового резидента Польщі (CFR-1)   Примітка. Довідка “А1” - документ працівника, якого польська фірма відправляє у відрядження за кордон. Вона є підтвердженням того, що працівник підлягає соціальному страхуванню на території Польщі, а також, що в Польщі сплачуються внески на його соціальне страхування.  Оформляється довідка “А1” в ZUS за місцем…
 • 05/07/2018
  Щоб не потрапити на гачок недобросовісного посередника, звіряйте: Дані в ліцензії та договорі;  Порівняйте зарплату місцевого населення;  Не погоджуйтеся на оформлення на роботу по туристичної візи. Оформлюють візу в одну країну, а роботу знаходять в другій В одні країни ЄС трудові візи оформлюються легше і швидше, в інші – довше і важче. Бажаючи заощадити час і гроші, наші громадяни погоджуються на таку схему: їм відкриває підставна фірма робочу візу в одну країну, наприклад в Польщу, але, їдучи туди транзитом через Чехію, заробітчанин в Чехії залишається працювати. Ця схема була дієва до недавніх терактів в Європі. Зараз на всіх автовокзалах чергують патрулі прикордонної служби, які у всіх іноземців перевіряють документи і не допускають появи нелегалів. Тому, заплативши за таку схе…
 • 28/03/2019
  На сьогоднішній день українці можуть вільно відкривати рахунки у більшості польських банків. Але одні вимагають тільки паспорт, іншим потрібна карта побиту та номер PESEL. Ми надаємо вам основну інформацію про умови відкриття рахунків в польських банках для українців.   ДОКУМЕНТИ Найбільш лояльними до клієнтів з України є такі банки, як PKO Bank Polski, Alior Bank, mBank, Millenium Bank, Bank BGŻ та Getin Bank. Нагадуємо вам, що обираючи працевлаштування від компанії Work Life, ви отримуєте повний супровід з україномовним координатором в банку Getin Bank для відкриття рахунку. Які документи потрібно мати: (в залежності від обраного банку) Millennium Bank - закордонний паспорт, польська адреса, можуть попросити український ідентифікаційний номер. BGŻ BNP Paribas - паспорт та документ, що підтверджує місце р…
 • 21/09/2018
  Ситуація на ринку праці Польщі змінюється. Незважаючи на те, що число українців, які працюють на польських підприємствах, збільшується, пройшли ті часи, коли їх зарплата завжди була нижчою, ніж у місцевих працівників. Як змінюються умови роботи в Польщі з часом Не маючи можливості знайти хоч якусь роботу на Батьківщині, українці були згодні на дискримінацію з оплати. Крім того, компанії, які надавали офіційне працевлаштування в Польщі, створювали додаткові сприятливі обставини. Як правило, новоприбулі співробітники забезпечувалися всім необхідним для життя безкоштовно або надавалися пільги, транспортом до місця роботи, або підприємство оплачувало проїзний. Безкоштовне або недороге житло і харчування під час роботи дозволяло заощадити зароблені гроші, забезпечити сім'ю, що залишилася вдома. Для роботодавця було вигідн…
 • 05/10/2018
  Агентство Worklife багато років безкоштовно підшукує вакансії для українців в Польщі, допомагає отримати робочу візу і налагодити життя на новому місці. Компанія має всі необхідні ліцензії та дозволи, успішний досвід роботи. Завдяки професіоналізму та відповідальності співробітників, тисячі українців, які не зуміли знайти на батьківщині достатній дохід, щоб забезпечувати свої сім'ї, влаштувалися на роботу в Польщі. Вакансії в Польщі, пропоновані агентством Worklife Число трудових мігрантів зростає. Вони працюють практично в усіх галузях економіки: на великих і дрібних підприємствах, в фермерських господарствах. Агентство надає до розгляду тільки легальні вакансії роботодавців, піклується про створення гідних умов праці та життя для нових працівників. При влаштуванні на роботу обов'язково укладається трудовий кон…
 • 05/04/2019
  На сайті “Укрзалізниці” з’явилась інформація про те, що з 5-го квітня для пасажирів потяга, сполученням Україна-Польща, будуть діяти нові правила. Нові правила встановлюють, що пасажири повинні зайняти свої місця в потягу не пізніше, ніж за 25 хвилин до його відправлення зі станції “Київ-Пасажирський”. Потяг №67/68 “Київ-Варшава” змінить час відправлення у квитках. Так відправлення зі станції “Київ-Пасажирський” буде вказаний - 18:48 (згідно з розкладом відправлення о 19:13). В “Укрзалізниці” наголосили: “Звертаємо увагу, що саме до цього часу пасажири поїзда повинні пройти митний контроль, який здійснюють працівники Державної фіскальної служби у вестибюлі вокзалу Київ-Пасажирський на виході до перону першої колії. Митники перевіряють наявність…
 • 06/12/2018
  З 8.12.2018 року почнуть курсувати прямі вагони в складі потягів №749 / 51-52 / 750 сполученням Київ-Вроцлав. Запуск маршруту обумовлений популярністю поїздів у Європу.В прес-службі "Укрзалізниці" повідомляють: "Зі збільшенням попиту "Укрзалізниця" розширює мережу міжнародних маршрутів до країн Європи. З 8 грудня почнуть курсувати нові безпересадочні вагони Київ - Вроцлав. Загалом у новому графіку пасажирського руху у зв'язку зі збільшенням попиту курсуватимуть 40 міжнародних поїздів, з них 20 - до країн Європи". Вагони будуть курсувати щодня.Відправлення з Києва - 14:07Прибуття у Вроцлав - наступного дня об 11:25 Зворотній напрямВідправлення з Вроцлава - 16:30Прибуття в Київ - наступного дня о 17:14 Зупинки на станціях: Львів, Перемишль, Краків, Люблинець.Окрім цього, в компанії зазначили, що протягом 11…
 • 04/05/2018
  Все більше українців відправляються на роботу за кордон. Чи не зупиняють, на жаль, не обіцяні реформи, ні перерахунок зарплат. Прибутки наші досі досить скромні в порівнянні з Європою. І хоча прийнято вважати, що більшість наших співвітчизників воліють Польщу, втім останнім часом тенденція змінилася. Тепер заробітчани шукають кращого життя в Чехії. Розберемося, за чим їдуть і що чекає насправді Кого візьмуть на роботу? Два роки тому Чехія створила спеціальну програму для українців, рішенням Торгової палати приймають щорічно до п'яти тисяч громадян. Якщо раніше ця центрально європейська країна зазивала тільки висококваліфікованих фахівців, то тепер є можливість отримати легальну вакансію робочим середньої та нижчої кваліфікації.Загалом пропонують до 12000 вакансій: інженерів-будівельників, електротехніків, механіків…
 • 21/02/2018
  Влаштуватися на роботу в Польщу по біометричного паспорту - реальність чи тимчасова можливість? Поговоримо про це в даній статті. Робота в Польщі без візи З моменту отримання безвізового режиму України з Європейським Союзом, безліч українців стало цікавити - чи можна влаштуватися в Польщу на роботу без візи? Відповідь на це питання очевидна - можна. Для цього необхідний біометричний паспорт. Однак працевлаштування в сусідній державі без візи має і свої підводні камені. При працевлаштуванні до роботодавців Польщі кожен українець повинен буде надати встановлений пакет документів і дотримуватися спеціальну процедуру, передбачену законодавством. Якщо ви знайшли вакансії по біометричного паспорту, то вам необхідно мати для працевлаштування запрошення, яке видає роботодавець. У ньому обов'язково повинні бути вказані умови…
 • 17/04/2019
  Польський супермаркет відправлятиме посилки в Україну Польський національний оператор поштового зв’язку Poczta Polska та мережа супермаркетів Żabka планують запустити послугу відправки посилки в Україну вже в цьому році. Послуга доставки посилок в Польщі через дану мережу вже не нова, адже багато громадян користуються цією послугою. З 2017 року поляки можуть забирати свої посилки у 5600 магазинах Żabka, і в 7500 пунктах Poczta Polska. Так як керівництво бачить потенціал в українському клієнті, вони націлені розширювати свої масштаби. Примітка. З 2012 року Żabka є поштовим оператором і всі магазини мережі мають статус поштового відділення.  
Відкритий набір на вакансії
Пакувальники CD дисків
гаряча
"TECHNICOLOR" - Чоловіки, жінки, пари 2100 -2400 zl/мес на упаковку CD дисків.
від2550zl
Не знайшли відповіді на своє питання?