Робота в Польщі вакансії від прямих роботодавців

Дефіцит робочих рук, викликаний швидким зростанням економіки Польщі, а також міграцією власних фахівців в більш розвинені країни Євросоюзу, покривається за рахунок залучення іноземців: українців і вихідців інших пострадянських територій. Сотні тисяч українців успішно працюють на підприємствах нашої сусідки.

Які вакансії пропонують польські роботодавці

У Польщі потрібні працівники майже в усі галузях: сфері послуг торгівлі, будівництві, сільському господарстві, малому бізнесі, великому виробництві. Гострий дефіцит водіїв, медичних працівників усіх рівнів, будівельників: малярів, зварників, електриків, інженерів, технологів по склу та бетону. З липня 2018 року спрощена видача дозволів на роботу іноземцям, які володіють 289 професіями.

Українцям польські роботодавці пропонують наступні вакансії: касири в супермаркетах, пакувальники, сортувальники, збирачі на конвеєрах заводів, охоронцями, офіціантами, програмістами.

Чому варто шукати роботу в Польщі в компаніях, які відкрили представництва в Україні

Українці становлять більшість серед іноземних громадян, що залучаються для роботи в Польщі. Цьому факту є об'єктивні причини: територіальна близькість, схожість мов і культур, занепад української економіки та повсюдне скорочення штатів, на тлі зростаючої потреби в робочій силі у сусідів. Для спрощення відбору персоналу, вдосконалення цього процесу, компанії відкривають представництва в Україні. Для українців звертатися в них для легального працевлаштування надійно і безпечно. Представництво може запропонувати великий вибір безкоштовних вакансій від прямих роботодавців, надається послуга високої якості, оскільки вже напрацьовано великий досвід професійної діяльності. Такі компанії можуть надати кращі вакансії. Намагаючись залучити найбільш компетентних і відповідальних співробітників, українцям пропонують крім гідної оплати праці, комфортні умови життя.

Ворк лайф - польська компанія з представництвами в Україні

В Україні відкриті представництва польської компанії Work Life Polska Sp.z o.o для спрощення підбору персоналу. Представництва виконують такі функції:

 1. Попередньо консультують і проводять співбесіди з претендентами.
 2. Надають допомогу у відкритті національної робочої візи на півроку, оформленні страхового поліса, запрошення на роботу і анкети.
 3. Роботодавець укладає з співробітником договір Umowa zlecenia або Umowa o prace, перераховує внески в ZUS управління соціального страхування. Працевлаштування офіційне згідно Цивільного та Трудового Кодексу Польщі.
 4. Організовує доставку новоприйнятих працівників з Києва і Львова до місця роботи комфортабельними автобусами.
 5. Проводить попередній інструктаж, курирує відкриття розрахункового рахунку в банку Польщі для отримання заробітної плати, проходження медкомісії, організаційні питання надання житла і виходу на робоче місце.

Представництва функціонують в Києві і Львові, але дистанційно працюють з жителями всіх регіонів України. Знання польської мови не вимагається, спілкування ведеться російською та українською. Документи оформляються на дві державні мови Польщі та України. За кожним здобувачем закріплюється менеджер. Менеджерів контролює куратор.

Тепер працівники з України можуть приїхати до польського міста, де їм доведеться працювати, і на наступний день або через добу вийти на роботу. Така організація діяльності кадрових служб для підприємства скорочує втрати, пов'язані з незаповненими вакансіями, а для кандидатів - дозволяє відразу по приїзду почати заробляти гроші.

Сертифікат на працевлаштування

У Польщі послуги та консультації з працевлаштування, в тому числі тимчасового, питань кар'єри регулюються державою. Щоб здійснювати таку діяльність необхідно реєструватися в реєстрі агентств з працевлаштування та отримати підтвердження - Сертифікат. Компанія виконала всі умови для отримання такого документа. На сайті розміщено Сертифікат, виданий Мазовецьким воєводством.

Work Life не просто пропонує безкоштовні вакансії в Польщі, а збудувала внутрішні процеси обслуговування таким чином, щоб зробити легальне працевлаштування в Польщі для українців простим і доступним, роботу високооплачуваною, а перебування в країні комфортним. Перебуваючи в цій країні, наші співвітчизники отримують можливість не тільки збільшити свій добробут, а й розширити рамки сприйняття, познайомитися з новими людьми, більш високими стандартами життя.

Інші новини
 • 17/12/2018
  УВАГА! Важлива інформація щодо медичного страхування!   У зв’язку із змінами в законодавстві медичного страхування подорожуючих, повідомляємо вам про новий перелік страхових фірм, поліси яких відповідають вимогам, зазначеними у Законі про іноземців: ПЗУ Україна ПРОВІДНА ГАРДІАН ЕТАЛОН КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ Спираючись на дану ситуацію, щоб забезпечити комфортний перетин кордону наших клієнтів, компанія #worklife_роботавпольщі також змінила страхового партнера. Наразі, ми працюємо з компанією Європейське Туристичне Страхування, яка входить в список акредитованих. В подальшому, плануємо співпрацювати з компанією ПЗУ Україна.   Більше інформації дивіться в посиланні: https://bit.ly/2R0y2GX
 • 29/03/2019
  На сайті порталу Prawo.pl, посилаючись на інформацію Державної інспекції праці (РІР), з’явилась інформація про те, що польські інспектори праці мають труднощі з контролем на об’єктах будівництва. Проблема заключається в тому, що під час перевірки ніхто з працівників не спілкується польською мовою.На будові в Польщі працює орієнтовно 400 тисяч українців. В минулому році майже 75 тисяч дозволів на роботу видали саме в цій сфері, і було близько 327 тисяч зареєстрованих “освядчень” про наміри працевлаштування будівельників. В Державній інспекції праці повідомили, що така велика кількість іноземців на будівництві створює проблеми з комунікацією. А це значно впливає на кількість нещасних випадків, особливо, коли працівник ще й не має відповідної освіти. Представники…
 • 01/11/2017
  Як перевірити посередника з працевлаштування? Добрий день шановний відвідувач, сьогодні багато українців виїжджають до Польщі на заробітки або на ПМЖ (постійне місце проживання) в 2017 році Польські консульські установи видали понад 1 мільйон національних віз (робочих) D-05 180 \ 360 для жителів України. У майбутньому році прогнозується тільки збільшення виїздів у зв'язку з підвищенням заробітної плати і поліпшенням умов проживання в Польщі. Для отримання роботи в Польщі потрібна відкрита робоча віза, по якій польський роботодавець зможе Вас легально працевлаштувати. НАГАДУЄМО виїзд за біометричними паспортами вважається туристичним і офіційно працевлаштуватися за такими документами не вийде. Отже, для отримання робочої візи і подальшого працевлаштування наші співвітчизники звертаються в компанії з працевлаштування з…
 • 02/04/2019
  Голова Львівської облради Олександр Ганущин у своєму блозі на порталі zaxid.net написав: “Маємо нагоду відкрити ще одне вікно щоденного сполучення залізницею на західному кордоні України з Республікою Польща. Львівщина може отримати ще один маршрут швидкого сполучення з сусіднім Підкарпатським воєводством, а органи митних і прикордонних служб обох держав - покращити настрій тим, хто прагне зменшити незручності з проходженням спільного кордону”. Міністерство інфраструктури України та керівництво Львівської області вже надіслали лист до Польщі з проханням підтримати ініціативу відкриття ще одного залізничного сполучення між державами. Мова йде про маршрут між двома невеликими прикордонними населеними пунктами Хирів (Україна) та Загуж (Польща). В листі зазначається, що “Відновлення міжнародного залізн…
 • 11/03/2019
  Для тих, хто подорожує Польщею або збирається на роботу, буде корисна інформація, яку ми підготували для вас про все, що треба знати при втраті багажу в потязі. Довгоочікувана подорож приносить багато емоцій, котрі знижують нашу увагу, адже хочеться захопити кожен момент. І часто виникають ситуації, коли ми просто забуває свій багаж або його викрадають. То ж ми повідомляємо вам, які права мають пасажири польської залізниці та що потрібно робити в таких ситуаціях?Відповідно до польського законодавства, відповідальність за втрату валізи чи іншого багажу може лягати як на перевізника, так і на пасажира. Все залежить від того, де він був розміщений. Крім того, всі залізничні компанії мають власні правила, які регламентують відповідні процедури.ЩО РОБИТИ? Якщо ви забули багаж в потязі, потрібно відразу дз…
 • 12/10/2018
  З проблемою оренди житла в Польщі стикається більшість приїжджих. Це особливо складно в перший або другий приїзд. Крім поганого володіння польською мовою, викликає утруднення незнання міста. Недорого зняти квартиру в Польщі неможливо до приїзду на місце. Такі варіанти йдуть моментально. Щоб знайти підходящий варіант треба бути в місті, відразу їхати на перегляд і приймати рішення. На початку перебування зазвичай багато невизначеностей, як складеться все далі. Уникнути їх при пошуку роботи в Польщі допомагає агентство з працевлаштування Work Life. Багато років воно безкоштовно надає вакансії в Польщі для українців, допомагає оформити робочу візу, страховий поліс, трудовий договір. У клієнтів компанії немає проблеми пошуку житла. Як правило, роботодавець, крім робочого місця і гідної оплати, забезпечує безкоштовним або…
 • 21/09/2018
  Ситуація на ринку праці Польщі змінюється. Незважаючи на те, що число українців, які працюють на польських підприємствах, збільшується, пройшли ті часи, коли їх зарплата завжди була нижчою, ніж у місцевих працівників. Як змінюються умови роботи в Польщі з часом Не маючи можливості знайти хоч якусь роботу на Батьківщині, українці були згодні на дискримінацію з оплати. Крім того, компанії, які надавали офіційне працевлаштування в Польщі, створювали додаткові сприятливі обставини. Як правило, новоприбулі співробітники забезпечувалися всім необхідним для життя безкоштовно або надавалися пільги, транспортом до місця роботи, або підприємство оплачувало проїзний. Безкоштовне або недороге житло і харчування під час роботи дозволяло заощадити зароблені гроші, забезпечити сім'ю, що залишилася вдома. Для роботодавця було вигідн…
 • 20/06/2018
  Загальна статистика міграції до Польщі Українців, які змушені їхати на заробітки за кордон, Польща приваблює сюди через наступні випадки:1. Польща межує з Україною, значить, дорога буде коштувати дешевше, займе менше часу.2. Польська мова відноситься до слов'янських, дуже схожий з українським. Менше часу і сил необхідно на вивчення. Можна відразу пояснюватися з поляками на побутовому рівні.3. Рівень життя польських громадян вище, в порівнянні з Україною. Наймані працівники отримують за свою працю більше.4. Після приєднання Польщі до ЄС деякі поляки мігрують до країн з більш високою оплатою праці. Але економіка зростає, збільшується потреба в робочій силі. Багато польські працедавці із задоволенням приймають українців на звільнені або новостворені місця. Зараз польські вакансії стають все більш доступними для українців…
 • 02/04/2019
  На польському порталі tvp.info з’явилась інформація про те, що деякі види продуктів найближчим часом змінять свою цінову політику. За даними Інституту економіки сільського господарства та продовольчої економіки вказують на те, що подорожчання буде, але незначне, ніякого армагеддону не буде. Ян Кшиштоф Ардановський, Міністр сільського господарства Польщі зазначив, що продовольчі та безалкогольні напої подорожчають на 3-4%. А хлібобулочні вироби можуть зрости в ціні на 4-5%. Можливе подорожчання цукру. Міністр заявив, що ціни на молочну продукцію в другій половині 2019 року залишаться незмінними. Окрім того, в Польщі подешевшають овочі та яйця.  
 • 13/06/2018
  Як розмитнити машину в Польщі Звернемося до тих автовласників, які вирішили зареєструвати в РП автомобіль, куплений за її межами. Ця стаття буде корисною тим, хто хоче заощадити і не знає, чи варто купити автівку в Польщі або придбати її за межами ЄС. Можливо, хтось розглядає варіант переїзду на своєму авто, і хоче зрозуміти правила розмитнення в Польщі особистого автомобіля, припустимо, з України. Якщо ви хочете продовжувати їздити на своїй машині, то ви повинні її перереєструвати. Для цього необхідно повідомити Митне управління — Urząd Celny. Чи дорогі в Польщі автомобілі? Якщо ви замислюєтеся про продаж в Польщі автомобіля, який був куплений в Україні, то ви повинні бути готові до того, що вкладені в покупку автомобіля гроші ви собі не повернете. Ціни на автомобілі в Польщі  — істотно…
 • 16/02/2018
  Зміна умов працевлаштування в Польщі   Ключові зміни в сфері працевлаштування в Польщі - як вони відіб'ються на українцях, що хорошого принесуть. Все це розберемо в цій статті.   З 1 січня нинішнього року в Польщі вступили в силу нові правила працевлаштування іноземних осіб на сезонну роботу. Відповідно до цього, встановлено новий порядок отримання документів на такий вид робіт. Дані зміни стосуються сфери сільського господарства, туризму та садівництва. В рамках інтерв'ю одній з польських радіостанцій, віце-прем'єр сім'ї, праці і соціальної політики Польщі пояснив зміни в сфері працевлаштування. Він вважає дане питання дуже важливим в силу того, що ринок праці Польщі користується величезним попитом в інших країнах, в тому числі і Україна. Головним завданням було врегулювання порядку сезонних робіт відпов…
 • 21/03/2019
  Знову перевірка українських заробітчан на території Польщі! На сайті прикордонної служби з’явилась інформація про те, що 11 березня польська поліція разом із силовиками перевірили три локалізації у місті Тарнув та одну у місті Тухов. Перевіряли легалізацію українських працівників в Польщі. Під час спільного рейду перевірили 44 українських працівників. Результати вражають!Адже серед них НЕ ВИЯВИЛОСЬ нелегальних працівників з України. Всі заробітчани виконувати роботу легально, також серед них не було в базі осіб, які розшукуються. Закликаємо вас працювати тільки легально! Безпека вашого життя у ваших же руках!   Молодці! Так тримати!
Відкритий набір на вакансії
Пакувальники CD дисків
гаряча
"TECHNICOLOR" - Чоловіки, жінки, пари 2100 -2400 zl/мес на упаковку CD дисків.
від2550zl
Не знайшли відповіді на своє питання?