РОБОТА В ПОЛЬЩІ 2019. Що пропонують та мінімальна ставка.

На сьогоднішній день Польща все ще залишається найпопулярнішою країною для українських заробітчан. Робота в Польщі 2019 передбачає певні зміни, зокрема, виросла мінімальна ставка. Які вакансії пропонують польські роботодавці, та на скільки збільшилась мінімальна ставка і середня зарплата, читайте нижче.

Популярні вакансії в Польщі для чоловіків, жінок та сімейних пар. Для того, щоб вам легше було орієнтуватись у затребуваних вакансіях, ми підготували для вас ТОП вакансії.

Робота для чоловіків.

Найбільше в Польщі не вистачає спеціалістів у різних галузях та різноробочих. Наприклад,

 • робота шліфувальником
 • робота водія на складі
 • карщики
 • помічник коваля
 • фізичний працівник
 • робота слюсарем
 • робота зварювальником
 • та інші

Робота для жінок.

Найпопулярніша вакансія для жінок - пакування печива та на склади одягу.

 • робота на складі інтернет-магазину
 • робота на пакуванні печива
 • робота на пакуванні йогуртів
 • робота на касі
 • робота на виробництві
 • робота на виробничій лінії
 • та інші

Робота для сімейних пар.

 • робота в супермаркеті
 • працівники виробництва
 • робота на автозаводі
 • помічники на виробництві
 • оператори машин
 • та інші.

Компанія Ворк Лайф - Робота в Польщі пропонує найактуальніші вакансії для заробітчан. Ми гарантуємо вам офіційне та легальне працевлаштування в Польщі. Ворк Лайф пропонує тільки БЕЗКОШТОВНІ вакансії та роботу в перевірених структурах. У нас є вакансії в Польщі по візі та вакансії по безвізу.

З нами ви можете без проблем працювати за такими вакансіями:

 • працівник складу
 • помічник коваля / слюсар / зварювальник
 • виробництво меблів
 • робота на касі / робота в супермаркеті
 • помічник на виробництві
 • оператор машин / оператор продукційної лінії
 • пакування кондитерки / пакування шоколаду
 • карщики
 • фізичні працівники
 • та інші

Більшість польських роботодавців пропонують роботу з безкоштовним житлом, деякі компенсують транспорт та обід або купівлю велосипеда. Якщо ви бажаєте винаймати своє житло в Польщі, роботодавець може компенсувати вам відсоток суми.

А персональний менеджер підбере для вас хорошу роботу по вашим вимогам. Ми працевлаштовуємо по всій території Польщі та працюємо по всій Україні.

* Також, ми пропонуємо роботу в Польщі для білорусів, роботу для росіян, роботу для громадян Арменії, роботу для грузинів і роботу для громадян Молдови.

Мінімальна ставка та зарплата в Польщі 2019.

З нового 2019 року мінімальна зарплата в Польщі для працівників без досвіду роботи становитиме - 10.70 злотих нетто на годину (1 634 тисяч злотих в місяць, що майже втричі більше, ніж в Україні). Оплата зросла більше, ніж на 7%.

Працівники отримуватимуть мінімальну ставку при відпрацюванні повного робочого дня (8 годин).

Зазначимо, що польський уряд стежить за дотриманням роботодавцями встановлених нормативів. При невиплаті працівнику офіційної зарплати, Національна інспекція штрафуватиме роботодавців на суму від 1 тисячі до 30 тисяч злотих.

Переваги офіційного працевлаштування в Польщі.

Офіційне та легальне працевлаштування в Польщі передбачає соціальний захист, страхування життя, право на медичну допомогу та пенсію безпосередньо в Республіці Польща.

Окрім того, офіційне працевлаштування забезпечує вам уникнення штрафу та депорту при перевірці польськими інспекціями.

Компанія Ворк Лайф піклується про свого клієнта, тому ми надаємо детальну інформацію по всім вакансіям в Польщі та спілкуємось з кожним особисто.

 

Інші новини
 • 10/04/2019
  До 24 квітня! Встигни придбати квитки! Компанія Ecolines оголосила про розпродаж квитків з України в Польщу, Чехію, Німеччину та Литву. Знижка - до 80%. Знижка об’єднує багато міст України та Прагу, Берлін, Познань і Вільнюс. Квитки можна придбати на офіційному сайті перевізника.   ** УВАГА! Пам’ятайте, що кількість акційних квитків обмежена! А також, актуальні ціни знаходяться на сайті компанії.   До Познані можна дістатись зі Львова, Києва, Полтави, Одеси, Дніпра, Харкова, Запоріжжя. Вартість квитка - від 132 грн. До Праги - з Києва, Полтави, Херсона, Миколаєва, Львову, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси.Вартість - від 360 грн. До Вільнюса - з Полтави, Дніпра, Харкова, Києва, Запоріжжя.Вартість - від 278 грн До Берліна з Києва квитки коштують 311 грн.   А до 31 травня квитки…
 • 08/03/2018
  Переваги роботи далекобійником в Польщі     Польща є однією з найбільших країн в Європі з вантажоперевезень. Нестача далекобійників на ринку перевищує близько 100 тисяч водіїв. У порівнянні з іншими вакансіями, далекобійник в Польщі є високооплачуваною професією. Водії з України, які влаштовуються дальнобойщиками в сусідній державі, отримують колосальний досвід і хорошу заробітну плату, яка становить зазвичай близько 3500-7000 злотих. Польські компанії дуже активно приймають на роботу українських водіїв. Переваги роботи далекобійником наступні: Затребуваність професії, отже, хороша конкуренція з оплати праці. Роботодавці намагаються залучити водіїв, тому створюють їм максимально комфортні умови праці і гідну оплату.Стабільність і впевненість в майбутньому. Багато водіїв, влаштувавшись в Польщі, зг…
 • 21/03/2019
  Знову перевірка українських заробітчан на території Польщі! На сайті прикордонної служби з’явилась інформація про те, що 11 березня польська поліція разом із силовиками перевірили три локалізації у місті Тарнув та одну у місті Тухов. Перевіряли легалізацію українських працівників в Польщі. Під час спільного рейду перевірили 44 українських працівників. Результати вражають!Адже серед них НЕ ВИЯВИЛОСЬ нелегальних працівників з України. Всі заробітчани виконувати роботу легально, також серед них не було в базі осіб, які розшукуються. Закликаємо вас працювати тільки легально! Безпека вашого життя у ваших же руках!   Молодці! Так тримати!
 • 19/06/2018
  Кожен, хто замислювався хоча б на секунду про переїзд в Польщу, спантеличував себе питанням: наскільки при цьому збільшаться або зменшаться щоденні витрати на життя. Тут варто окремо звернути увагу на те, що польска валюта досить стабільна, інфляція знаходиться на середньоєвропейському рівні. При цьому ціни в країні в більшості випадків залежать від внутрішніх чинників, а купівельна спроможність населення не схильна до впливу курсу євро або долара. Ціни на товари, які продають в мережах магазинів в Європі, звичайно зафіксовані і слабо залежать від валютної кореляції. Припустимо, ціни, як правило, встановлюються в співвідношенні 1: 4 до євро в незалежності від того, який курс злотого до євро ви знайдете на табло варшавської біржі. Ціни на транспорт в Польщі Головна відмінність, до якої…
 • 16/04/2019
  “Укрзалізниця” надала детальну інформацію про маршрут нового потягу до Польщі, сполученням Львів-Люблін. Запуск першого рейсу заплановано на червень або грудень 2019 року. А сам маршрут буде прокладений через місто Холм, де буде здійснюватись пересадка пасажирів.   Начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування Олександр Красноштан заявив, що “Укрзалізниця” зацікавлена маршрутом Львів-Люблін і тому буде робити все для його реалізації. Поки що прийняли рішення “пересадочного сполучення”. Український потяг буде відправлятись зі Львова до Холма по широкій колії, де пасажири пересідатимуть у польські вагони та вирушати вже по євроколії.  
 • 16/09/2018
  Міграційне і трудове законодавство Польщі дозволяє офіційно працевлаштуватися громадянам інших держав. Польські роботодавці цінують відповідальність і працьовитість українців, часто вважають за краще їх брати на роботу в Польщі на вакансії, що звільнилися. Українців приваблює гідна оплата та умови праці в Польщі, нові можливості для розвитку і поліпшення якості життя. Близьке розташування цієї країни і спорідненість мов теж грають не останню роль при ухваленні рішення шукати відповідні вакансії для роботи в Польщі. Як знайти вакансії для роботи в Польщі Компанія Work Life протягом декількох років професійно займається пошуком вакансій в Польщі для українців. Маючи досвід і довгострокові ділові відносини з кращими роботодавцями Польщі, Work Life безкоштовно підбирає роботу для жінок і чоловіків різного віку, сімейних…
 • 15/08/2017
  В останні роки збільшилася кількість заробітчан з великих міст, їде все більше молодих, і 71% хочуть залишитися жити в Польщі. Їх зарплата в Польщі в 2 рази більша за українську 95% трудових мігрантів в Польщі - українці Для того щоб заробітчанин міг почати працювати офіційно, роботодавцю необхідно зареєструвати декларацію про бажання працевлаштувати іноземця. Цей документ дає право працювати в Польщі на період до 6 місяців. Таких декларацій за 2016 рік було зареєстровано 1,3 млн. Майже всі, хто поїхав до Польщі, хочуть залишитися там жити  З тих, хто отримав в 2016 році дозвіл на тимчасове проживання, 71% виявили бажання залишитися в Польщі назавжди. Кількість виданих дозволів на проживання зростає з 2013 року. З 2014 року на заробітки в Польщу їде більше чоловіків До 2013 року серед українських мігрантів д…
 • 05/02/2019
  Представники банку-партнера відповіли на питання, які найчастіше задають українці. Наводимо вам основну інформацію. Зберігайте собі, щоб не загубити і бути в курсі! Компанія Ворк Лайф співпрацює з польським банком Getin Bank, що значно полегшує працевлаштування в Польщі українських заробітчан. Так як підприємство, на яке ви їдете працювати, не займається оформленням банківських карток, вам потрібно все робити самостійно: обирати банк, розмовляти із представниками, самостійно відкривати рахунок. Не знаючи польської мови, це зробити надзвичайно складно! Обираючи безкоштовне працевлаштування в Польщі від компанії Ворк Лайф, ми гарантуємо вам повне оформлення банківського рахунку ще до виходу на роботу. Організованим виїздом зі Львова, дорогою до місця роботи, вас відвозять в Getin Bank, де вас зустрічає україномовний…
 • 14/07/2017
  Нові візові центри Консульства Польщі. З 18 липня 2017 року року почнеться прийом оплат за послуги ППВА у місті Запоріжжі, який буде приймати заявників від 26 липня 2017 року. ППВА у м. Запоріжжя прийматиме заявників, які офіційно прописані на території Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Луганської, Донецької та Полтавської областей (на Національну візу до Польщі), а також таких заявників, що можуть надати офіційне підтвердження працевлаштування або навчання на цій території (на візу Шенген до Польщі).     Починаючи із 17 липня 2017 року почнеться прийом оплат за послуги ППВА у місті Херсоні та Кропивницькому, які будуть приймати заявників від 24 липня 2017 року. ППВА у м. Кропивницький прийматиме заявників, які офіційно прописані на території Київської, Черкаської,…
 • 29/08/2018
  У попередній статті ми розповідали вам про те, що таке PESEL i NIP, яка між ними різниця і для чого їх потрібно отримати. NIP (Numer Identyfikacji Podatkowey) — це податковий ідентифікаційний номер, котрий містить десять знаків і видається через CRP KEP (Centralny Rejestr Podmiotów Krajowej Ewidencji Podatników). Обов’язок отримання NIP стосується фізичних осіб, котрі ведуть господарську діяльність, юридичних осіб, платників ПДВ та страхових внесків. Підставою для отримання NIP, служить заява про присвоєння номера. Процедура оформлення залежить від форми правління об’єкта/суб’єкта господарської діяльності: - Фізичні особи, котрі мають намір вести одноосібну господарську діяльність, а також учасники громадських організацій, подають заяву про запис у рамках формуляру CEIDG-1; - П…
 • 05/07/2018
  Щоб не потрапити на гачок недобросовісного посередника, звіряйте: Дані в ліцензії та договорі;  Порівняйте зарплату місцевого населення;  Не погоджуйтеся на оформлення на роботу по туристичної візи. Оформлюють візу в одну країну, а роботу знаходять в другій В одні країни ЄС трудові візи оформлюються легше і швидше, в інші – довше і важче. Бажаючи заощадити час і гроші, наші громадяни погоджуються на таку схему: їм відкриває підставна фірма робочу візу в одну країну, наприклад в Польщу, але, їдучи туди транзитом через Чехію, заробітчанин в Чехії залишається працювати. Ця схема була дієва до недавніх терактів в Європі. Зараз на всіх автовокзалах чергують патрулі прикордонної служби, які у всіх іноземців перевіряють документи і не допускають появи нелегалів. Тому, заплативши за таку схе…
 • 04/09/2018
  Осінь відкриває для жінок України нові перспективи заробітку і розвитку в Польщі. З усіх європейських країн лише поляки дозволяють працювати українцям, які в'їхали по біометричного паспорту без отримання робочої візи. З початку поточного року в польське законодавство в черговий раз внесено зміни, передумови, що спрощують легальне отримання роботи в Польщі громадянам шести держав-нечленів Євросоюзу, що не входять до Шенгенської зони. Які є вакансії для жінок в Польщі Work Life готова допомогти отримати роботу в Польщі для жінок 2018. Директор компанії Володимир Ольоненко розповів про найбільш затребувані, популярні вакансії для жінок в Польщі. Ми пропонуємо вакансії для сімейних пар, жінок. Актуальними є вакансії: монтажник динаміків, пакувальники печива, посуду, текстилю, контролери якості, працівники на виробництво…
Відкритий набір на вакансії
Фабрика з виготовлення офісних металевих меблів.
гаряча
Працівник продукції, маляр порошкового фарбування. Підготовка шафи до фарбування, порошкове фарбування, монтаж шаф зі складових частин, завантаження готової продукції.
від2400zl
Не знайшли відповіді на своє питання?