ZARA

Зара (ісп. Zara [θara]) - провідна торгова мережа групи компаній Inditex, належить іспанському магнату Амансіо Ортезі, який також є власником таких брендів як Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Zara Home, Uterqüe, Stradivarius, Lefties і Bershka. Головний офіс знаходиться в Ла-Корунья, Іспанія, де в 1975 році був відкритий перший магазин. Стверджується, що Zara потрібно всього 2 тижні від розробки дизайну до надходження нової лінії в продаж, в порівнянні із середнім показником в індустрії - 6 місяців. Більш того, протягом року розробляється більше 10 000 нових дизайнів. Zara змогла встояти перед поширеним в індустрії виробництва одягу трендом розміщення виробничих точок в країнах з низькою вартістю виробництва. Можливо, вони вибрали саму незвичайну стратегію - затратам на рекламу компанія віддала перевагу інвестування частини прибутку у відкриття нових торгових точок.

Модний директор будинку моди Louis Vuitton Даніель П'є описав Zara як, «можливо, найбільш інноваційну та нищівну роздрібну мережу в світі». Також Zara була охарактеризована CNN як «Іспанська історія успіху»

Засновник компанії Zara, Амансіо Ортега, відкрив перший магазин Zara в 1975 році. Спочатку Ортега хотів назвати компанію Zorba в честь персонажа, зіграного його улюбленим актором Ентоні Куїнном у фільмі «Грек Зорба». Однак отримати права на використання імені персонажа не вдалося.

Перший магазин знаходився на центральній вулиці в Ла-Корунья. Завдяки успіху концепції Zara, компанія почала розширюватися і відкрила в подальшому нові магазини.

Магазини Zara мають 7 основних ліній продукції чоловічого та жіночого одягу. За даними 2007 року, кожна лінія продукції складається з 5 підсекцій. Субсекціі діляться на: Нижня одяг, Верхній одяг, Взуття, Косметика і Аксесуари. Каталоги Zara також включають в себе лінію одягу для дітей. Максимальним розміром на жіночу лінію є 12 за шкалою США, 16 за шкалою Об'єднаного Королівства або XL.

Відкритий набір на вакансії
Фабрика з виготовлення приводних автомобільних систем.
гаряча
Працівник на виробничій лінії. Відновлення та збирання нових автомобільних агрегатів (генератори, компресори, стартери).
від2500zl
Не знайшли відповіді на своє питання?