PITTSBURG GLASS WORKS

Pittsburgh Glass Works, LLC - компанія вартістю 1 мільярд доларів США, сформована в результаті відчуження PPG Industries, Inc в 2008 році зі штаб-квартирою в 30 Isabella St, Suite 500, Піттсбург, PA 15212. З більш ніж 4000 асоційованих компаній працюють три великих бізнес-підрозділу і корпорація.

PGW є лідером в сфері виробництва скла OEM як глобального виробника автомобільних виробів зі скла, які працюють з усіма основними виробниками автомобілів, і виробляє вітрове скло, задні і бічні вікна, люки та збірки. В даний час він має 13 виробничих місць в США, Канаді та Польщі. Компанія є лідером в області технологій автомобільного скла і недавно побудувала два нових виробничих об'єкта в Польщі і Елькін, Північна Кароліна.

Придбання PGW в 2017 році Vitro через Vitro означає захоплююче просування в майбутньому PGW і OEM-автомобілебудуванні в цілому. Vitro має горде спадщина і позитивну репутацію в скляної промисловості, починаючи з 1909 року. Придбання PGW компанією Vitro в поєднанні з недавнім придбанням компанією PPG Flat Glass нових можливостей, забезпечить можливості для продовження інвестицій, ресурсів і масштабу, щоб продовжити наступний етап нашої захоплюючої стратегії зростання.

Будь-яка додаткова інформація може бути отримана шляхом відвідування.

Відкритий набір на вакансії
Пакувальники CD дисків
гаряча
"TECHNICOLOR" - Чоловіки, жінки, пари 2100 -2400 zl/мес на упаковку CD дисків.
від2550zl
Не знайшли відповіді на своє питання?