NIVEA

ІСТОРІЯ NIVEA – ЦЕ 100 РОКІВ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗВИТКУ

 Більше ніж 100 років тому ми винайшли сучасний засіб для догляду за шкірою – крем NIVEA. Нині мільйони людей із різними типами шкіри по всьому світу покладаються на бренд NIVEA. Тому наші винахідники активно працюють із різними типами шкіри й різними потребами в захисті залежно від культури, статі й віку. Завдяки такому підходу за останні десятиріччя ми розробили безліч інноваційних продуктів для догляду за шкірою: від дезодорантів до сонцезахисних засобів.

Ми працюємо з більше ніж 50 інститутами по всьому світу, щоб пересвідчитися, що наша продукція підходить для вашої шкіри. У нашому центральному офісі в Гамбурзі ми також заснували власну лабораторію для Азії та Латинської Америки, де проводимо випробування, які безпосередньо спрямовані на всі типи шкіри та кліматичні умови, представлені в цих регіонах. Ми робимо це для того, щоб одного для кожна людина на Землі довірилася продукції NIVEA.

Як усе починалося

Для того, щоб розпочалася історія успіху крему NIVEA, треба було винайти дещо зовсім інше – евцеріт. Eвцеріт працює як емульгатор і поєднує в собі олію та воду в дуже рафінованій, стабільній комбінації. На щастя, доктор Ісаак Ліфшуц розробив цей цілком новий емульгатор ще до 1911 року. Дерматолог професор Пауль Ґерсон Унна оцінив досвід і знання доктора Ліфшуца в цій галузі й познайомив його з доктором Оскаром Тропловіцем, хіміком і співзасновником компанії Beiersdorf. Доктор Тропловіц одразу зрозумів, що водно-олійна емульсія буде чудовою базою для косметичного крему для шкіри. Тепер їм залишалося придумати назву. Щоб знайти її доктор Тропловіц мав закінчити крем. Готова емульсія мала сніжно-білий колір. Назва NIVEA походить від латинських слів «nix, nivis» і означає «сніг», тобто «білий, як сніг».
 
Відкритий набір на вакансії
Фабрика з виготовлення офісних металевих меблів.
гаряча
Працівник продукції, маляр порошкового фарбування. Підготовка шафи до фарбування, порошкове фарбування, монтаж шаф зі складових частин, завантаження готової продукції.
від2400zl
Не знайшли відповіді на своє питання?