NESTLE

«Нестле» - найбільша в світі компанія-виробник продуктів харчування і напоїв, експерт в області правильного харчування та здорового способу життя. Кредо «Нестле» - робити життя кращим, пропонуючи споживачам тільки якісні продукти.
Відносини «Нестле» з Росією мають давню історію. Компанія поставляла свою продукцію в Росію вже в кінці ХIX століття, коли петербурзький торговець Олександр Венцель підписав ексклюзивний контракт з Генрі Нестле на постачання молочної борошна Farine Lactée на територію Російської Імперії.

У 2016 році «Нестле» відзначає 150-річний ювілей від дня заснування компанії в Швейцарії.
Сьогодні «Нестле» є лідером російського ринку в більшості категорій, де присутній її продукція: розчинна кава, кава-системи і кава-капсули, кулінарія, готові сніданки і каші швидкого приготування, морозиво, дитяче харчування. Крім того, компанія займає сильні позиції на ринку кондитерських виробів, дитячого харчування і кормів для домашніх тварин.

Діяльність компанії здійснюється в рамках концепції корпоративної соціальної відповідальності «Створення загальних цінностей». Її суть полягає в створенні цінностей не тільки для акціонерів, а й для суспільства в цілому. В якості пріоритетних областей для соціальних інвестицій обрані харчування, розвиток сільських областей та управління водними ресурсами.

Відкритий набір на вакансії
Фабрика з виготовлення приводних автомобільних систем.
гаряча
Працівник на виробничій лінії. Відновлення та збирання нових автомобільних агрегатів (генератори, компресори, стартери).
від2500zl
Не знайшли відповіді на своє питання?