IKEA

Місія ІКЕА: «Змінити на краще повсякденне життя багатьох людей». Бізнес-ідея ІКЕА: «Пропонувати широкий асортимент зручних і функціональних товарів для облаштування будинку за такими низькими цінами, щоб якомога більше людей мали можливість їх купити».
Ми докладаємо максимум зусиль, щоб пропонувати нашим покупцям товари високої якості за доступними цінами, оптимізуючи кожен етап ланцюжка поставок, вибудовуючи довгострокові відносини з постачальниками, інвестуючи кошти в автоматизацію виробництва, а також виробляючи товари великими обсягами. Наша місія зачіпає не тільки облаштування будинку. Ми хочемо змінити на краще життя всіх тих людей, на які впливає наш бізнес.

Місія ІКЕА полягає в тому, щоб змінити на краще повсякденне життя багатьох людей. Основний фінансовий принцип Групи компаній ІКЕА полягає в розвитку за рахунок власних ресурсів. Іншими словами, ми спочатку заробляємо, а потім витрачаємо. Це дозволяє нам робити довгострокові інвестиції в майбутнє.

Місія ІКЕА - це основа нашого розвитку. Ми хочемо переконатися, що товари ІКЕА доступні для більшого числа людей, які хочуть змінити на краще повсякденне життя вдома. Наша компанія інвестує більшу частину прибутку в уже існуючі і нові магазини ІКЕА, а також в розробку товарів і екологічних рішень. Крім того, ми постійно знижуємо ціни для покупців.

Відкритий набір на вакансії
Фабрика з виготовлення офісних металевих меблів.
гаряча
Працівник продукції, маляр порошкового фарбування. Підготовка шафи до фарбування, порошкове фарбування, монтаж шаф зі складових частин, завантаження готової продукції.
від2400zl
Не знайшли відповіді на своє питання?