H&M

H&M - це компанія, яка базується на міцному фундаменті. Наша бізнесконцепція - «Модна і якісний одяг за оптимальною ціною» - сформульована так само чітко, як і наші цінності, які базуються на повазі кожної людини і включають в себе тверду віру в наших людей. Інші наші цінності: ми - одна команда, прості рішення, комерційний підхід, ощадливість, чесність і відкритість, а також прагнення до постійного вдосконалення. Ці цінності складають «дух H&M» і залишаються незмінними з моменту заснування компанії моїм дідом Ерлінг Перссоном в 1947 році. Сьогодні наша компанія працює на міжнародному рівні, тисячі співробітників H&M обслуговують мільйони покупців. У кожного з нас своє минуле, все ми різних національностей, і неважливо, хто ми - всіх нас об'єднує дух H & M і бажання допомогти нашим покупцям зробити найвигіднішу покупку, в якій ідеальним чином поєднуються мода, якість і ціна. Наша компанія представлена ​​на численних ринках світу і продовжує швидко зростати, щодня наймаючи нових співробітників. За часів стрімкої експансії наш успіх як ніколи залежить від наших людей. Нас судять по тому, як ми працюємо і як ставимося один до одного, до наших покупців, нашим постачальникам і іншим зацікавленим особам, оскільки ми щодня співпрацюємо і взаємодіємо з навколишнім світом.

Тому життєво важливо, щоб всі, незалежно від посади в H&M, завжди керувалися нашими цінностями і принципами, а також були прикладом для наслідування у всьому, що ми робимо. Принципами H & M при веденні бізнесу є етичність, чесність і відповідальність. Ми постійно закликаємо наших постачальників та інших партнерів по бізнесу дотримуватися тих же принципів, що і ми. Те, що написано в цьому документі, ми в H&M знаємо напам'ять. Але оскільки всі ми є посланцями H&M, я б хотів підкреслити, наскільки значимі наші цінності і принципи. Адже вони є відправною точкою для всіх наших дій. Для нашого бізнесу та успіху в довгостроковій перспективі принципово важливо, щоб всі співробітники керувалися цими цінностями кожен день.

Відкритий набір на вакансії
Фабрика з виготовлення офісних металевих меблів.
гаряча
Працівник продукції, маляр порошкового фарбування. Підготовка шафи до фарбування, порошкове фарбування, монтаж шаф зі складових частин, завантаження готової продукції.
від2400zl
Не знайшли відповіді на своє питання?