Biazet111

Biazet один з найбільших роботодавців у регіоні. Ми пишаємося виготовленням готової продукції для промисловості побутової техніки та електроінструменту для глобальних брендів, таких як Philips, Lavazza або Wagner. Ми продовжуємо розвивати і розширювати наші пропозиції новими процесами, стежачи за тим, щоб цінність наших клієнтів неухильно зростала. Biazet пропонує своїм клієнтам промисловий дизайн, виготовлення та складання пристроїв.

Ми є компанією, яка працює в різних рішеннях і бізнес-моделях.Ми забезпечуємо відчутні, вимірні результати, пропонуючи унікальні умови з коротким часом відгуку і своєчасними поставками. Співпраця з Biazet - це партнерство SMART.
Наша ідентичність включає в себе соціальну відповідальність, дружній сусідство, прозорість для клієнтів і етику в діях для співробітників і постачальників. Ми впевнені, що це створює довгострокові і довірчі відносини в бізнесі.

З населенням близько 300 000 жителів Бялисток є найбільшим містом в північно-східній частині Польщі та столицею Підляського воєводства. Це важливий автомобільний і залізничний вузол, де європейський маршрут E67 сходиться з національної дорогою S8, що зв'язує країни Центральної Європи і Скандинавії. Це місце дозволяє швидко і ефективно поширювати всі європейські країни. Бялисток також є сучасним трансрегіональні академічним та науковим центром. Його п'ятнадцять університетів навчають близько 30 тисяч студентів, які забезпечують відмінні трудові ресурси кваліфікованого персоналу для швидко зростаючого бізнесу.

Відкритий набір на вакансії
Монтер
гаряча
"ONNERA" - Чоловіки - 1800 - 3000 zl/міс. на складання і монтаж холодильного устаткування
від1600zl
Не знайшли відповіді на своє питання?