Biazet111

Biazet один з найбільших роботодавців у регіоні. Ми пишаємося виготовленням готової продукції для промисловості побутової техніки та електроінструменту для глобальних брендів, таких як Philips, Lavazza або Wagner. Ми продовжуємо розвивати і розширювати наші пропозиції новими процесами, стежачи за тим, щоб цінність наших клієнтів неухильно зростала. Biazet пропонує своїм клієнтам промисловий дизайн, виготовлення та складання пристроїв.

Ми є компанією, яка працює в різних рішеннях і бізнес-моделях.Ми забезпечуємо відчутні, вимірні результати, пропонуючи унікальні умови з коротким часом відгуку і своєчасними поставками. Співпраця з Biazet - це партнерство SMART.
Наша ідентичність включає в себе соціальну відповідальність, дружній сусідство, прозорість для клієнтів і етику в діях для співробітників і постачальників. Ми впевнені, що це створює довгострокові і довірчі відносини в бізнесі.

З населенням близько 300 000 жителів Бялисток є найбільшим містом в північно-східній частині Польщі та столицею Підляського воєводства. Це важливий автомобільний і залізничний вузол, де європейський маршрут E67 сходиться з національної дорогою S8, що зв'язує країни Центральної Європи і Скандинавії. Це місце дозволяє швидко і ефективно поширювати всі європейські країни. Бялисток також є сучасним трансрегіональні академічним та науковим центром. Його п'ятнадцять університетів навчають близько 30 тисяч студентів, які забезпечують відмінні трудові ресурси кваліфікованого персоналу для швидко зростаючого бізнесу.

Відкритий набір на вакансії
Фабрика з виготовлення пластикових виробів.
гаряча
Працівник при виробництві харчової та промислової тари. Перевірка та паакування готової продукції.
від2400zl
Не знайшли відповіді на своє питання?