Bakpol - виготовлення металевих шаф

Компанія Bakpol S.C є польським виробником металевих меблів, протягом більше 20 років. Продукція поставляється як невеликі компанії так і на великі підприємства, майстерні, школи, офіси, лабораторії, архіви.

Про роботу компанії

Наша офісні меблі та стелажі дуже популярні серед клієнтів. Ми реалізуємо замовлення всього за 2 дні. У нас є сучасний парк машин і перевірені технологічні рішення, які дозволяють нам швидко виконувати свої зобов'язання перед клієнтом. Наша індивідуальна офісні меблі виготовлена ​​з кращих матеріалів і з великою обережністю.

Задоволення потреб клієнтів є для нас найбільш важливим завданням, тому ми маємо індивідуальний підхід до кожного партнера. Ми пропонуємо допомогу на кожному етапі контракту. Оцінка книжкових полиць і офісних меблів за розміром, ми розробляємо на основі опису або ескізу клієнта, починаючи з ваших власних пропозицій. Ми гарантуємо, що кінцевий результат даного проекту буде відповідати всім Вашим побажанням. Ми виготовляємо як класичну, так і сучасну меблі. Таким же чином ми створюємо полки за розміром, які завдяки своїй довговічності і функціональності підходять для складських приміщень, майстерень і гаражів.

 

З нашого основного складу металеві меблі досягає міст по всій Польщі. Ми поставляємо:

  • підприємства різних розмірів;
  • майстерні;
  • офіси;
  • навчальні заклади;
  • установи;
  • індивідуальні замовлення.

Ми здійснюємо продажу замовлень з Кракова в Катовіце, Вроцлав, Варшаву і Гданськ.

Ми гарантуємо своєчасні поставки, швидке виконання замовлень і продукцію найвищої якості.

Відкритий набір на вакансії
Пакувальники CD дисків
гаряча
"TECHNICOLOR" - Чоловіки, жінки, пари 2100 -2400 zl/мес на упаковку CD дисків.
від2550zl
Не знайшли відповіді на своє питання?