AVON

AVON – це компанія, яка майже упродовж 125 років працює заради краси, інновацій, оптимізму і, передусім, заради жінок.

Про компанію AVON

AVON, компанія для жінок, - провідна міжнародна компанія, визнаний експерт у галузі краси. Річний обсяг продажу компанії у світі складає понад 10 млрд. дол. США. Як найбільша у світі компанія, що працює за методом прямого продажу, AVON пропонує свою продукцію у понад 100 країнах через 6,2 мільйони своїх незалежних Представників.

Асортимент продукції компанії включає косметику, біжутерію, аксесуари, одяг і товари для дому. Найбільш відомі марки косметичної продукції: Avon Color, Anew, Skin-So-Soft, Advance Techniques, Avon Naturals та Mark.

Компанія піклується не тільки про красу, адже її місія - надавати жінкам можливості самореалізації та фінансової незалежності у партнерстві з AVON.

AVON у міжнародних рейтингах

  • 2009 рік. AVON посіла 25 місце у рейтингу 500 американських компаній, які найбільше дбають про навколишнє середовище, за версією журналу NewsWeek
  • 2009 рік. AVON на 20 місці у списку 100 соціально відповідальних компаній, що роблять найбільший внесок у суспільне життя Corporate Responsibility Officer Magazine's
  • 2009 рік. AVON увійшла до списку 10 провідних компаній із найбільшою кількістю жінок у складі керівництва корпорації за рейтингом Асоціації жінок-керівників
  • 2010 рік. Андреа Джанг, Президент та Виконавчий директор корпорації AVON Products Inc., входить до числа 50 найвпливовіших жінок світу за версією видання The Fortune
  • 2010 рік. У 2010 році AVON посідає 64 місце у рейтингу 100 найкращих світових брендів за версією журналу Business Week (що на три пункти вище від рейтингу 2009 року)

AVON в УКРАЇНІ

У 1997 році ДП "Ейвон Косметікс Юкрейн" розпочало свою діяльність в Україні. Головний офіс знаходиться у с.Щасливому поблизу Києва. Сервісні центри розміщені у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Сімферополі та Одесі.

Продукція, яку AVON пропонує українським споживачам, проходить випробування на отримання сертифікатів відповідності згідно вимог чинного законодавства України.

Каталог AVON в Україні оновлюється 17 разів на рік, виходить накладом від 800 тисяч примірників кожний. Нова кампанія починається кожні 3 тижні.

Детальніше про Компанію Avon можна переглянути тут.

Нагороди AVON в Україні:

  • 2009 рік. Серію Anew відзначено премією VIVA Beauty Hit у номінації «Найкращі інноваційні технології»
  • 2009 рік. Серія Clearskin Professional отримала нагороду «Вибір Prevention»
  • 2009 рік. Серію декоративної косметики AVON відзначено нагородою «Вибір журналу «НАТАЛІ»
  • 2009 рік. AVON отримала нагороду «Бренд року»
  • 2009 рік. Декоративну косметику AVON відзначено нагородою «Вибір року»

AVON У СВІТІ

1886 рік. Дейвід Х. МакКоннелл заснував «Каліфорнійську Парфумерну Компанію» і призначив першого незалежного представника Місіс Албі. Першим продуктом став набір парфумів.

1896 рік. 2 листопада «Каліфорнійська Парфумерна Компанія» видає свій перший каталог.

1897 рік. «Каліфорнійська Парфумерна Компанія» відкриває свою першу лабораторію у Сафферні, штат Нью-Йорк.

1939 рік. "Каліфорнійська Парфумерна Компанія" була офіційно перейменована на "Ейвон Продактс Інк." (Avon Products, Inc.).

1955 рік. Засновано Благодійний фонд AVON.

1989 рік. AVON стала першою косметичною компанією, яка оголосила про припинення випробувань нових косметичних засобів на тваринах.

1992 рік. AVON Великобританія ініціює програму із залучення благодійних коштів і підвищення рівня обізнаності про проблему раку молочної залози.

1999 рік. Андреа Джанг стала першою жінкою, яка зайняла посаду Президента і Виконавчого Директора «Ейвон Продактс Інк.».

2004 рік. Благодійний фонд AVON розпочинає нову соціальну програму проти насильства у сім'ї під назвою «Скажи «Ні» домашньому насильству».

2006 рік. AVON святкує своє 120-річчя, як компанія, що впродовж всієї своєї історії пропонує жінкам можливості самореалізації.

2009 рік. AVON увійшла до списку 100 компаній, які найбільше турбуються про захист довкілля.

Відкритий набір на вакансії
Склад AMAZON / сортувальник посилок
гаряча
AMAZON - чоловіки, жінки, пари - від 2890 zl в місяць - робота сортувальником посилок на складі інтернет-магазину
від2890
Не знайшли відповіді на своє питання?