Bakpol - виготовлення металевих шаф

Компанія Bakpol S.C є польським виробником металевих меблів, протягом більше 20 років. Продукція поставляється як невеликі компанії так і на великі підприємства, майстерні, школи, офіси, лабораторії, архіви.

Про роботу компанії

Наша офісні меблі та стелажі дуже популярні серед клієнтів. Ми реалізуємо замовлення всього за 2 дні. У нас є сучасний парк машин і перевірені технологічні рішення, які дозволяють нам швидко виконувати свої зобов'язання перед клієнтом. Наша індивідуальна офісні меблі виготовлена ​​з кращих матеріалів і з великою обережністю.

Задоволення потреб клієнтів є для нас найбільш важливим завданням, тому ми маємо індивідуальний підхід до кожного партнера. Ми пропонуємо допомогу на кожному етапі контракту. Оцінка книжкових полиць і офісних меблів за розміром, ми розробляємо на основі опису або ескізу клієнта, починаючи з ваших власних пропозицій. Ми гарантуємо, що кінцевий результат даного проекту буде відповідати всім Вашим побажанням. Ми виготовляємо як класичну, так і сучасну меблі. Таким же чином ми створюємо полки за розміром, які завдяки своїй довговічності і функціональності підходять для складських приміщень, майстерень і гаражів.

 

З нашого основного складу металеві меблі досягає міст по всій Польщі. Ми поставляємо:

  • підприємства різних розмірів;
  • майстерні;
  • офіси;
  • навчальні заклади;
  • установи;
  • індивідуальні замовлення.

Ми здійснюємо продажу замовлень з Кракова в Катовіце, Вроцлав, Варшаву і Гданськ.

Ми гарантуємо своєчасні поставки, швидке виконання замовлень і продукцію найвищої якості.

Відкритий набір на вакансії
Фабрика з виготовлення офісних металевих меблів.
гаряча
Працівник продукції, маляр порошкового фарбування. Підготовка шафи до фарбування, порошкове фарбування, монтаж шаф зі складових частин, завантаження готової продукції.
від2400zl
Не знайшли відповіді на своє питання?