Про компанію WorkLife

Робота в Польщі від Work Life

 Робота в Польщі - це великі можливості для українців. Можна отримати високу оплату своєї праці, а також завести безліч цікавих знайомств.

 Офіційне працевлаштування в Польщі

Чинне законодавство Польщі дає іноземцям право працевлаштуватися в цій країні. Оскільки громадяни України є відповідальними і сумлінними працівниками, польські роботодавці віддають перевагу українцям. Отже, для наших громадян відкрито безліч можливостей в цій державі. Багатьох українців приваблює робота в Польщі. Чому ж наші співгромадяни їдуть на заробітки до сусідньої держави? Перш за все, заробітчан чекає гідна оплата за виконану роботу і хороші умови праці. Також, важливим є європейський рівень життя і повна впевненість в майбутньому. До всього, українців приваблює зручне близьке розташування Польщі і схожість мов.

На жаль, знайти самому високооплачувану роботу в Польщі дуже проблематично. Можна зіткнутися з багатьма труднощами і, найімовірніше, марно витратити свій час і фінанси. Тому, працевлаштування в Польщі найкраще довірити фахівцям.

Компанія «Work Life» професійно займається пошуком роботи в Польщі для українців. Завдяки великому досвіду в даній сфері, ми підбираємо вакансії для чоловіків, жінок, студентів, сімейних пар абсолютно безкоштовно. Абсолютно кожен бажаючий зможе знайти для себе вакансії в Польщі за допомогою злагодженої і уважною діяльності «Work Life». Ми пропонуємо виключно легальне працевлаштування у перевірених роботодавців і не беремо за це гроші.

Принципи діяльності нашої компанії

 За весь час своєї роботи ми допомогли величезній кількості українців знайти роботу в Польщі, які залишилися, нам вдячні. Ми будуємо нашу діяльність на наступних принципах:

v Індивідуальність і повагу до кожного клієнта.

v Відповідальність і усвідомлення всієї серйозності пошуку роботи.

v Чесність.

v Гарантування отримання роботи для кожного українця.

v Забезпечення кожного нашого клієнта безпекою.

Ефективна допомога в працевлаштуванні від «Work Life»

 Наша компанія тривалий час успішно співпрацює з провідними роботодавцями Польщі, а також з перспективними фірмами. Якщо ви є фахівцем в будь-якої відрости (транспортної, будівельної і т.д.), то можете розраховувати на гарантоване працевлаштування в Польщі і подальший професійний ріст. Якщо ж ви ще вчитеся, то робота для студентів в Польщі стане оптимальним варіантом для вас. Ми пропонуємо вакансії для студентів і для тих, хто ще не має досвіду роботи.

Також, ми серйозно ставимося до висунутим вимогам наших клієнтів, їх побажанням за умовами роботи і оплати їх праці.

Наші вакансії ретельно перевірені, що підтверджується масою реалізованих проектів і задоволеними відгуками наших клієнтів. За допомогою «Work Life» ви напевно знайдете безкоштовну роботу і працевлаштуєтесь у відповідності з усіма вашими побажаннями.

Установчі документи

Відкритий набір на вакансії
Монтер автомобільних сидінь
гаряча
"Adient" - Чоловіки - 2450 - 2700 zl/міс. на монтаж і складання автомобільних крісел
від2400zl
Не знайшли відповіді на своє питання?