Про компанію WorkLife

«ВОРК ЛАЙФ» дає надію на краще майбутнє!

«ВОРК ЛАЙФ» розпочала свою історію з березня  2015 року у Варшаві (Польща). Засновники компанії на собі відчули труднощі нелегального працевлаштування у цій країні, але все ж змогли самостійно вирватися із прірви проблем і знайти собі гарну роботу. Після цього вони зрозуміли, що основною справою свого життя бачать допомогу людям, які бажають працевлаштуватися в Польщі. Тому і відкрили власну компанію з працевлаштування своїх співвітчизників за кордоном. Основною метою було створення професійної рекрутингової компанію, яка б займалася працевлаштуванням громадян України та СНГ в Польщі.

Компанія «ВОРК ЛАЙФ» займається виключно офіційним і повністю легальним працевлаштуванням в Польщі. Кожного дня перевірені часом співпраці роботодавці надсилають нам списки актуальних вакансій, що дозволяє швидко підбирати вакансії для всіх бажаючих. «ВОРК ЛАЙФ» працює тільки з перевіреними роботодавцями, які не перший рік працюють на ринку праці, і вже давно стали світовими брендами.

Заробітна платня на пропонованих нами вакантних місцях складає від 15 000 гривень мінімум у місяць. Зароблені гроші нараховуються на попередньо відкритий банківський рахунок.

Зверніть увагу: для того, щоб гідно заробляти, Вам не обов’язково володіти польською мовою чи мати досвід роботи за Вашою професією. Сьогодні майже на кожному польському підприємстві працюють українці – і не тільки як різноробочі, а й на керуючих посадах.

За потреби спеціалісти компанії «ВОРК ЛАЙФ» надають повну інформаційну підтримку стосовно Вашого прибуття у зарубіжну країну, а також проживання, перебування протягом усього робочого періоду. По приїзду до Варшави потенційних працівників зустрічає співробітник компанії «ВОРК ЛАЙФ», щоб особисто координувати їх до місця роботи.

Працевлаштування в Польщі сьогодні є надзвичайно актуальним для українців, адже дозволяє заробляти в рази більше, ніж в рідній країні. Працюючи навіть на роботі з мінімальною ставкою, Ви за відносно короткий термін зможете зібрати необхідну суму для придбання автомобіля, житла чи, наприклад, для стартового капіталу власного бізнесу.

Кожен працівник компанії «ВОРК ЛАЙФ»  - від директора до консультанта - має особистий досвід роботи в Польщі, тому може відповісти на кожне Ваше питання. В цьому велика перевага нашого сервісу!

Основним пріоритетом нашої компанії завжди залишаються потреби клієнтів. Ми демонструємо виключно шанобливе ставлення до них, забезпечуючи високоякісною консультацією та іншими супровідними послугами, пов’язаними з трудовою еміграцією.

Ми створюємо можливості, плекаємо таланти, розвиваємо лідерів та винагороджуємо за досягнення. Основна мета нашої спільної справи полягає у створенні ефективної бізнес-модель «ВОРК ЛАЙФ», трьома ключовими елементами якої є власник, роботодавці та персонал. Джерело успіху такої системи полягає у балансі інтересів зазначених груп.

Дирекція компанії «ВОРК ЛАЙФ» керує бізнесом, дотримуючись високих стандартів справедливості, чесності та єдності. Крім того, серйозно ставиться до відповідальності, що накладається на лідера; радо допомагає своїм клієнтам будувати краще життя для України через працевлаштування і роботу в Польщі (забезпечує легальність праці з податками, безкоштовне лікування і страхування).

«ВОРК ЛАЙФ» є компанією, що постійно вдосконалюється. Робота її спеціалістів спрямована на вчасне передбачення і реагування на зміни потреб клієнтів, персоналу через постійну еволюцію та введення позитивних інновацій. Завдяки такому підходу до роботи ми стали відомими та конкурентоспроможними за досить короткий проміжок часу.

З самого початку створення компанії її організаторів надихала ідея створення конкурентної кадрової агенції з мінімальним стартовим капіталом. У них був маленький початковий бюджет, але велике бажання і амбіції.  
Однією з перших задач поставили для себе найм штату працівників-однодумців, які були готові розвивати компанію з нуля. І вже зі сформованим штатом працівників (загалом це були ефективні менеджери) компанія дуже швидко стала конкурентною.

У роботі керувалися лозунгом, який викликав у клієнтів довіру: «Будуй своє майбутнє разом з нами!». Про клієнтську довіру до нас свідчать цифри: 2300 клієнтів за період березень 2016 - травень 2017 року - саме така кількість осіб змогла реалізувати свої цілі та мрії завдяки зусиллям команди «ВОРК ЛАЙФ»! У наших планах - стати основною компанією на українському ринку праці і допомагати своїм клієнтам бачити власне майбутнє кращим.

Довіра такої кількості людей надихнула нас створити компанію WorkLife Polska Sp.zo.o, щоб стати ближчими до клієнтів. Worklife Polska Sp.zo.o активно працює вже більш як пів року. До нас постійно звертаються польські роботодавці з проханням допомогти із працівниками з України, що вкотре підтверджує: ми на правильному шляху!

 

Установчі документи

Гарячі вакансії
Працівник виробничої лінії
гаряча
Вакансія працівника виробничої лінії в компанії "ADIENT" з виробництва автомобільних крісел.
від2400zl
Залишилися питання?